ساخت لایت باکس

این نمونه از سازه های تبلیغاتی توسط تیم فنی گروه تبلیغاتی آمون، مهندسی و طراحی گردیده اند که در کشور منحصر بفرد می باشد.

لایت باکس های تولید شده توسط این شرکت به صورت کامپوزیت- شیشه بوده که در طراحی بدنه از کامپوزیت فرم دار استفاده شده و صفحه نمایش آن با شیشه نشکن قاب دار زینت داده شده است. این لایت باکس ها دارای نورپردازی مناسب در شب بوده و نصب و تعویض طرح تبلیغاتی در آنها بسیار ساده انجام پذیر می باشد.
گروه تبلیغاتی آمون با تکیه بر دانش پرسنل مجرب خود طراحی سازه و مهندسی آن را منحصرا ابداع و به تولید رسانده است و امروز به عنوان تنها سازنده این نمونه از لایت باکس های تبلیغاتی با قابلیت خاص آن شناخته می شود که با در اختیار داشتن کارگاه مجهز در حال ساخت و نصب این نمونه از سازه های تبلیغاتی به سفارش دیگر همکاران و شهرداری های محترم سطح کشور می باشد.
لایت باکس یا همان جعبه نورانی یک سازه شیک شهری محسوب می شود که اغلب برای دیدهای نزدیک یا پیاده در سطح شهرها، ایستگاه های مترو، سالن های فرودگاه، مرکز خریدهای بزرگ و غیره کاربرد دارد.

لایت باکس انواع مختلفی دارد که بسته به نوع کاربرد آن متفاوت است. لایت باکس های شهری اغلب دارای پایه بوده و به صورت دو طرفه طراحی می گردند. صفحه نمایشگر این سازه ها اغلب با طلق شفاف یا شیشه های نشکن پوشیده شده است تا به زیبایی اکران بیفزاید..

بالا