گروه تبلیغاتی آمون

تنها تولید کننده سازه های تبلیغاتی لمپوست بنر در استان سمنان

لمپوست بنر چیست؟

لمپوست بنر نسل جدید سازه های تبلیغات محیطی است که امروزه به عنوان یکی از کارآمدترین و تاثیرگذارترین اشکال رسانه های محیطی به کار گرفته می شود. طراحی این سازه به گونه ای است که از دو فک و بازوی نگهدارنده روی تیر تشکیل شده، که بنر تبلیغاتی پس از نصب توسط بازوها و فنر جمع شونده در آن قفل و اکران می گردد. این سازه بر اصل تکرار استوار بوده و می تواند با نشان دادن پی در پی بنرهای تبلیغاتی مخاطبین را وادار به توجه نماید.
بازوهای تاشونده این سازه قابلیت حرکت 180 درجه ای را در مقابل بادهای شدید دارا بوده و از پاره گی بنر جلوگیری می نمایند. بنرهای قابل استفاده در لمپوست بنر دارای مشخصات منحصر بفردی است که از آن جمله می توان به مقاومت بسیار زیاد در برابر پارگی، یکسان بودن پشت و روی بنر در چاپ و عدم انعکاس نور در روز و شب را برشمرد که به زیبایی و تاثیرگذاری آن بسیار کمک خواهد نمود.

ساخت لمپوست بنر

گروه تبلیغاتی آمون به عنوان تنها تولید کننده سازه های تبلیغاتی لمپوست بنر در استان سمنان کلیه عملیات طراحی، ریخته گری و ساخت این نمونه از سازه های تبلیغاتی را با تکیه بر تیم طراحی و مهندسی خود اجرا نموده و با در اختیار داشتن قالب های مخصوص CNC و دستگاه های مرتبط با تولید آن جزو تولید کنندگان سازه های تبلیغاتی لمپوست بنر در کشور به شمار می رود که هم اکنون در حال ساخت و عرضه این سازه ها با بهترین کیفیت موجود در ایران به همکاران عزیز و شهرداری های محترم سطح کشور می باشد.

لمپوست بنرهای قابل واگذاری در شاهرود

بالا