کتاب برتر

با وسیع تر شدن جوامع بشری و افزایش حجم جمعیت در شهرها، هرچه بیشتر نیاز به تبلیغات مفید و موثر احساس می گردد. صاحبان مشاغل و اصناف بازار، کارگاهها و کارخانجات، همگی بر این باورند که آنچه موجب می گردد تا شکوفایی و رونق به بازارشان روی آورد در گرو دست زدن به تبلیغاتی هدفمند و موثر است که قبلا نقاط هدف را شناسایی کرده و با اصول و مهندسی تبلیغات آشنا باشد.
کتاب برتر بعنوان بانک جامع اطلاعات مشاغل استان سمنان با همین هدف توسط گروهی از کارشناسان خبره و با تجربه گردآوری شده است تا بتواند نقشی مهم در افزایش سهم بازار مشتریان خود ایفا نماید. در این مجموعه سعی شده است تا بهترین کیفیت و بالاترین و خلاقانه ترین افکار در طراحی، چاپ و آماده سازی کتاب بکار بسته شود تا استان سمنان نیز از این قافله پرسرعت عقب نمانده و خود را بعنوان یکی از استان های صاحب مجموعه ای با چنین کیفیت و ماندگاری در کشور معرفی نماید که توانسته است علاوه بر انجام وظیفه مهم خود مبنی بر اطلاع رسانی موفق از زیبایی مثال زدنی و غیر قابل رقابت نیز برخوردار باشد.

کتاب برتر نه فقط با دیدگاه صرفا اقتصادی بلکه بیشتر با یک دیدگاه مسئولانه تهیه گردید تا در زمان سکون و رکود بازار با تکیه بر توانمندی خاص خود در ارائه مطالب مفید و طبقه بندی شده نقشی بزرگ در به حرکت در آوردن نبض بازار ایفا نماید تا به نحو شایسته پاسخگوی نیاز بجای مشتریان خود بوده و جای خالی یک مجموعه مفید و با کیفیت را در استان سمنان پر نماید.
امروز کتاب برتر بعنوان پرآوازه ترین نام در نشریات تبلیغاتی استان سمنان شناخته می شود که حاصل ظهور و بروز تلفیقی از اعتماد، تخصص و خلاقیت است و همواره در حافظه ی تبلیغاتی استان عزیزمان خواهد ماند.

بالا