معرفی آمون

گروه تبلیغاتی آمون از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدای کار، کیفیت بالا و جلب رضایت مشتری از اهداف اصلی این شرکت به شمار می آمد. آمون مجموعه ای پویا و همواره در پی یافتن راه حل و تکنیک های نوین تبلیغاتی جهت ارائه به کارفرمایان و مشتریان خود است که به دنبال تخصیص بخش های بیشتری از سهم بازار هستند.

فعالیتها

آمون توان و تخصص خود را در عرصه های مختلف تبلیغات آزموده است. طراحی و چاپ صدها پوستر، نشریه، کاتالوگ، کتاب و... و همچنین تهیه و تقدیم زیباترین هدایای تبلیغاتی سال برای مشتریان، مشاوره تخصصی و ارزیابی بازار و در نهایت تبلیغات محیطی، همگی قله هایی بودند که پرسنل این مجموعه با تلاش چشمگیر پشت سر گذاشته اند. کار کردن با طیف گسترده ای از مشتریان به عنوان مجری امور تبلیغاتی آنها، آمون را بر آن داشت تا با ارتقاء سطح هوشیاری و برنامه ریزی هدفمند، صاحبان کالا و کارفرمایان خود را در سطح بالایی از رضایتمندی حفظ نماید.

نشان بین المللی

کسب نشان های بین المللی ISO 10002 : 2014 (استاندارد بین المللی رضایتمندی مشتری) و ISO 9001 : 2008 (استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت) در صنعت تبلیغات استان سمنان از کمپانی معتبر TCS ، گروه تبلیغاتی آمون را تبدیل به تنها دارنده نشان های بین المللی در استان سمنان نموده است که مسئولیت آنرا در مقابل مشتریان دو چندان خواهد نمود.

با ما تماس بگیرید

جهت ارتباط بیشتر با ما بر روی دگمه مقابل کلیک نمایید.

بالا